Inwestycje w parafii

Jakie były inwestycje w parafii:

Zostały zakupione ornaty do Mszy św.:
zielony – na okres zwykły,
biały – na okres Wielkanocny i wspomnienia świętych,
fioletowy – na okres Adwentu i Wielkiego Postu i
kapa – na uroczystości pogrzebowe.

Zaszklenie okien w piwnicy i w przedpokoju na plebani.

Zostały zakupione stoły i krzesła (25) – do refektarza (głównej sali obiadowej) i kuchni (4) i (4) taborety.

Prace przy zabezpieczeniu przed wilgocią fundamentu plebanii, zainstalowane nowe drzwi do kancelarii drzwi wraz z montażem, za założenie rolet zewnętrznych i wewnętrznych, za wprawienie okien (zewnętrznego i dwóch wewnętrznych), za zdemontowanie starych, za prace budowlane; demontaż krat metalowych, / za prace renowacyjne szpalet okiennych. prace przygotowawcze do schowania w ziemi przewodów biegnących z kościoła na plebanię, tablicy ogłoszeń [wzięta została do renowacji].

Zostały zakupione Kapy Liturgiczne; Eucharystyczna i Maryjna

Remont instalacji elektrycznej w pokoju mieszkalnym i kancelarii Parafialnej, zainstalowanie światła na zewnątrz budynku na zabudowę gospodarczą, zainstalowanie oświetlenia przed wejściem na plebanię i w piwnicy, naprawiono dach na domu gospodarczym, założono nowe gąsiory, nowe ławki.

zostały zmienione kaloryfery i zmodernizowane ołtarze boczne, wyplantowaniu szlaką podłoża wokół plebanii, zainstalowane rynny plastikowe po kradzieży miedzianych.

Zostały zakupione dzwonki dla ministrantów i tzw. palki na kielich na różne okresy liturgiczne. Zostały zrobione nowe drążki do niesienia baldachimu

Dnia 05 lipca br. została sprzedana działka pod drogę do pól i posesji tam się znajdujących

Zainstalowanie lampy przed wejściem do kościoła od strony ulicy i przy plebanii. Został zakupiony nowy odkurzacz do sprzątania w kościele, Zostały założone blachy miedziane na kościele które spadły

Wykarczowanie chaszczy i drzew przed plebanią i koło organistówki

ołtarz na cmentarzu,

nowy konfesjonał, wykonany drobny remont plebanii. Została ocieplona od góry, został powiększony refektarz / zmodernizowane zostały dwie łazienki i jeden pokój, została zainstalowana nowa instalacja grzewcza z wykorzystaniem kaloryferów z kościoła, Tak samo zostały zainstalowane nowe okna; jedno na plebani i dwa w kościele na chórze. zostały zmienione kaloryfery w kościele i zmodernizowane ołtarze boczne. Zainstalowane nowe halogeny z czujnikami na ruch przy plebanii i kościele.

Naprawienie rynny spustowej przy budynku gospodarczym, zrobienie poręczy przy schodach na strych na plebani, naprawienie dachu na budynkach gospodarskich, załatanie nieszczelności miedzy stropem a dachem nad wejściem do zakrystii,

Jakie są planowane inwestycje:

dokończenie ławek w świątyni (na ścianie), modernizacja zakrystii, instalacja oświetlenia w budynkach gospodarskich ...